#BeBlackAndYellow

Black & Yellow Skating to miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku, doświadczenia czy umiejętności może nauczyć się jak jeździć na rolkach oraz odnaleźć motywację i wskazówki do dalszych ćwiczeń. Pomagamy doskonalić oraz rozwijać umiejętności w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych, zaczynając od podstaw poprawnego poruszania się, a kończąc na specjalistycznych dyscyplinach rolkowych.

SPRAWDŹ, CZY JUŻ TO POTRAFISZ!

Jak zacząć jeździć
na rolkach?

Bezpieczny upadek
na rolkach

Skręcanie
na rolkach

Chodzenie po schodach
na rolkach

Hamowanie pługiem
na rolkach

Przeplatanka
na rolkach

Hamowanie t-stopem
na rolkach

Chodzenie po schodach
na rolkach #2

Hamowanie sposobem grass-stop na rolkach

U NAS DOWIESZ SIĘ:

jak wyglądają zajęcia na poziomie podstawowym, a jak na poziomie zaawansowanym?

jak rozwijać umiejętności w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych?

co można zrobić na rolkach oprócz zwyczajnej jazdy do przodu?

dlaczego warto jeździć na rolkach oraz czy rozgrzewka jest ważna?

 jakie są ćwiczenia poprawiające koordynację oraz równowagę?

od czego zacząć przygodę z rolkami, w tym jakie akcesoria są niezbędne?

 jakie rolki wybrać oraz jak czyścić i dbać o sprzęt rolkowy?

 jakie są przykładowe ćwiczenia, które możesz wykonać również samodzielnie?

 jakie są dyscypliny rolkowe oraz do których masz predyspozycje?

 jakie są najlepsze miejsca do jazdy  w Białymstoku?

GDZIE PROWADZIMY ZAJĘCIA?

 Zapisz się na zajęcia w dogodnej dla siebie lokalizacji, jeśli chcesz się nauczyć jeździć na rolkach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Park Planty, ul. Akademicka

Skatepark Plaza, ul. Bohaterów Monte Cassiono

Politechnika Białostocka, ul. Wiejska

Miasteczko Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej nr 43, ul. Stroma

Skaterpark Wygoda, ul. Fredry

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 42, ul. Sokólska

Sketpark TBS, ul. M Pietkiewicza

Parking pod CH Auchan, ul. Hetmańska

Plac pod Teatrem Dramatycznym im. A Węgierki, ul. Elektryczna

Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna

Na mapach zaznaczone są przykładowe lokalizacje zajęć.

CENNIK ZAJĘĆ

Kliknij na wybrane zajęcia, aby poznać szczegóły:
Zajęcia grupowe otwarte (wiosna - lato) - zapisy.byskating.com - 60 minut
1 osoba 50 zł / h
1 osoba – karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w ciągu 60 dni) 160 zł / 4h
Zajęcia indywidualne (wiosna - lato)
1 osoba 100 zł / h
2 osoby 80 zł / h
3 osoby i więcej 60 zł / h
Kursy rolkowe - 60 minut
1 osoba 150 zł / msc.
1 osoba 420 zł / 3 msc.

Zapisujesz 3 lub więcej osób z rodziny? Zapytaj o zniżkę – tel. 668 462 853

Kursy specjalistyczne (Freestyle Slalom, Freeskate, Sekcje rolkowe dla dzieci) - 90 minut
1 osoba – 1 kurs specjalistyczny w tyg. 240 zł / msc.
1 osoba – 2 kursy specjalistyczne w tyg. 420 zł / msc.
1 osoba – 3 kursy specjalistyczne w tyg. 540 zł / msc.
1 osoba – sekcja rolkowa dla dzieci (2x w tygodniu) 240 zł / msc.

Kurs rolkowy (ogólnorozwojowy) + kurs specjalistyczny  –  1 osoba 350 zł / msc.

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO!

Polub nasz profil na
Facebooku 

Obserwuj nas na
Instagramie 

Subskrybuj nasz kanał na Youtube 
INSTRUKTORZY
Marek Wojdakowski - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Marek Wojdakowski - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:
Na rolkach zacząłem jeździć w 2012 roku i od razu stały się moją największą pasją. Specjalizuję się w Freestyle Slalomie, czyli efektownej jeździe między kubkami, jednak inne dziedziny rolkowe nie są mi obce. Staram się swoją zajawką zarażać innych i daje mi to niezwykle dużo satysfakcji. Odkąd w 2015 roku zacząłem uczyć, nie rozstaję się z rolkami. Dzień bez rolek to dla mnie dzień zmarnowany! Staram się zachęcić kursantów do regularnej jazdy na rolkach, również poza zajęciami, aby systematycznie poszerzali swoje umiejętności w różnych warunkach. Zależy mi przede wszystkim na poczuciu zadowolenia z zajęć oraz komforcie podczas ich trwania, dlatego moje grupy nigdy nie są przepełnione. Chciałbym, aby każdy kursant dostrzegł indywidualne podejście oraz szczerą chęć przekazania tego, co sam potrafię. Jako prezes Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego staram się również aktualizować ludzi w każdym wieku podczas przejazdów Nightskating Białystok oraz przy okazji pozostałych projektów. Rolki wypełniają większość mojego wolnego czasu i sprawia mi to wielką satysfakcję. To mój sposób na poprawienie humoru, na samorealizację oraz na życie ? Szkołę Black & Yellow Skating założyłem po to, aby dawać radość innym. Sam zaraziłem się tą pasją od kolegi i ciężko sobie wyobrazić, jak mogłoby wyglądać moje życie bez rolek. To nie tylko kilka tricków i kombinacji, a obcowanie z ludźmi, pokonywanie własnych barier i dążenie do postawionego celu. Tego nauczyły mnie rolki i to chciałbym przekazać dalej!KONTAKT:
tel.: 510 632 947, mail: marek@byskating.com

Jan Werda - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Jan Werda - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:

Rolki to nie tylko moja pasja, a rzecz tak nieodzowna jak mleko do płatków. Praktycznie nigdy się nie rozstajemy, jesteśmy jak stare małżeństwo z wieloletnim stażem. Jak długim? Już 10 lat, ale kto by to liczył skoro minęło jak jeden dzień. Trudniej jest policzyć ziarnka cukru w cukierniczce niż chwile które spędziłem bez rolek. Nie zdejmuję ich nawet jeżdżąc skuterem. To już choroba czy jeszcze miłość? Jak na porządny związek przystało doczekaliśmy się również dziatwy, którą dzielnie szkolę w pokonywaniu nowych przeszkód i pokazywaniu że ten sport to nie tylko wysiłek fizyczny czy jazda przed siebie. To przede wszystkim przekraczanie własnych granic, nauka odwagi no i co najważniejsze – kupa śmiechu. Praca z młodzieżą i freestyle to coś w czym czuję się najlepiej. Na codzień staram się łączyć te dwie rzeczy dając najmłodszym frajdę z uprawiania tego sportu i odkrywając przed nimi nowe możliwosci jakie daje jazda po mieście o których wcześniej nie mieli pojęcia. Mam nadzieję że namówiłem cię na wspólną przygodę z ośmioma kółkami. Do zobaczenia!KONTAKT:
tel.: 531 402 404, mail: jan@byskating.com

Justyna Zdanuczyk - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Justyna Zdanuczyk - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:

Pierwszy raz rolki złożyłam w wieku kilku lat, ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Były to rolki dzielone z moim bratem i za duże przynajmniej o trzy rozmiary. Nie miałam wtedy specjalistycznej wiedzy na temat sprzętu, jednak nie przeszkadzało mi to w tym, aby czerpać przyjemność z jazdy. Dziś już wiem, że źle dobrany sprzęt sprawił, że z czasem poszedł on w zapomnienie. Do rolek ponownie wróciłam w 2015 roku, szukając czegoś, co urozmaici mój wolny czas i stało się – straciłam dla nich głowę! Dołączyłam do Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego, gdzie aktualnie zajmuję stanowisko wiceprezesa i zajmuję się organizacją przejazdów Nightskating Białystok. Podczas moich zajęć wprowadzę kursantów w świat ośmiu kółek, usystematyzuję wiedzę na temat sprzętu, nauki podstaw jazdy oraz skoryguję błędy w postawie rolkarskiej. Pokażę, jak zacząć jeździć na rolkach, aby kursanci w krótkim czasie mogli zauważyć postępy i cieszyć się ze swoich kolejnych rolkowych sukcesów. Najbardziej lubię prowadzić zdjęcia z dziećmi, ponieważ prawidłowo wypracowane ruchy w dzieciństwie, przekładają się na ich dalszy rozwój motoryczny.KONTAKT:
tel.: 668 462 853, mail: justyna@byskating.com

Piotr Adamowicz - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

Piotr Adamowicz - instruktor z licencją Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich

O MNIE:

Pierwsze rolki kupiłem w wieku 8 lat i zdarłem je do stanu nieużywalności ucząc się jeździć. Najpierw były to górki, zjady po schodach, a później skoki z wszelkich możliwych osiedlowych przeszkód. Kiedy widziałem dzieciaki jeżdzacę na osiedlu, to pamiętam żę spodobały mi się szczególnie dwie rzeczy. Grupa dzieci jeżdzących tyłem po osiedlowej ulicy i chłopak, który gdzieś przemknął przez osiedle z duża prędkością. To była pierwsza osoba na rolkach agresywnych, którą widziałem. Odkąd dorwałem pierwsze takie rolki, nie mogłem przestać na nich jeździć i tak już zostało do dziś. Uwielbiam skoki, grindy, jazdę tyłem, i wyzwania jakie wiążą się z ewolucjami i ich nauką. Przy pracy z kursantami uwielbiam momenty, kiedy wszystkie małe elemety zbierają sie na udany skok, zakręt, czy inną ewlucję, a wyraz satysfakcji i zadowolenia na ich twarzach daje solidnego kopniaka do dalszego działania.KONTAKT:
tel.: 506 586 928, mail: piotr@byskating.com